Eskişehir’in ilk dans casting ajansı olan Danset, şehrimizin show dünyasıyla tanışmasının ardından oluşan boşluğu, başarıyla gerçekleştirdiği projelerle doldurmuş ve bu alanda keyifle, şevkle çalışmaya devam eden genç bir ekiptir. Çalışmalarımızı dans dünyasındaki ve dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Hazırladığımız etkinliklerimizin yanı sıra; kurumsal müşterilerin ve diğer sektörlerdeki firmaların konseptlerini tüm görsel araçları hayata geçirerek sunmakta ve firmaların, marka kimliklerini, yenilenen ürünlerini basına, çalışanlarına ve kamuya duyurmalarına olanak sağlamaktayız.

 

Çocuklar için yetenek geliştirme merkez ve yetişkinler içinde spor programlarımız yeni kaliteli kadromuz ile devam etmektedir.

 

Danset şehrimizde show alanında görsel kaliteyi yükseltmek adına belli ilkelerle hareket etmekte, dans organizasyonları ile koreografi ve eğitim çalışmalarını bu ilkelere bağlı kalarak, en profesyonel düzeyde, en yetkin şekilde gerçekleştirmektedir. Genç ve profesyonel ekibimiz ile yılların eğitimcilik ve sahne tecrübesiyle sizin için dans ediyoruz.

 

DANSET ESKİŞEHİR

ONLINE KAYIT